HaberManşet

8 ŞUBAT’TA ANKARA’DAYDIK

214görüntülenme

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu’nun çağrısına uyarak 8 Şubatta yapılan Büyük Ankara Mitingine katıldık.
Gittikçe olağan hale gelen , sıradanlaşan ve hatta rutine binen sağlıkta şiddete dur demek ve özlük haklarımızdaki kötü gidişata dikkat çekip, çıkması muhtemel yeni yönetmeliğe tepkimizi en başından ifade etmek için Ankara’daydık .
Tüm gücümüzle, dün olduğu gibi bugün de, meslek onurumuzu korumak için yola çıktık , dayanışmanın gereklerini yerine getirdik ve haklı mücadelemize devam edeceğimizi ve isteklerimizin de sonuna kadar takipçisi olacağımızı tek ses tek yürek olarak Bakanlığımıza haykırdık.
8 Şubat soğuğunda, kar buz demeden yanımızda olup desteğini sunmak için bizimle yola çıkan dernek üyesi arkadaşlarımıza, miting alanında yanımıza gelerek bizimle de birlikte olduklarını hissettiren fahri üyelerimize ve kendimi size yakın hissettim tek başıma geldim sizinle olabilir miyim diyerek yanımızda yer alan gönül dostlarımıza teşekkür ederiz . Sen Varsan Güçlüyüz sloganımızla onların varlığıyla güçlendik , onurlandık . Sağlıkta şiddet durana ve haklı taleplerimiz yerine getirilene kadar, tek ses , tek yürek , tek yumruk olarak, ŞUAHED çatısı altında her tür platformda yerimizi alacağız. Şiddetten uzak , daha iyi aile hekimliği ve daha sağlıklı nesiller için biz her zaman vardık , her zaman varız .