Duyuru

Şanlıurfa Aile Hekimleri Derneği

472görüntülenme

Sevgili aile hekimleri,

2010 yılında kurulan derneğimiz kısa zamanda yaptığı çalışmalarla ve Ahefe 2012 yılında gerçekleştirilen üyelik sonrası yürüttüğü faaliyetler, kurullarda yaptığı çalışmalarla aile hekimliği camiasının takdirini kazanmıştır. İlimiz dahilinde ve ülke genelinde birçok aktivasyon gerçekleştirmiş ve hak mücadelesi vermiş Derneğimiz 300 ün üzerinde üyesi ile Ülkemizin en büyük dernekleri arasına girmiştir. Özellikle haksız hukuksuz nöbetler için yürütülen eylemsellik birlikte ne kadar güçlü olduğumuzun en büyük kanıtı olmuştur.

Siz aile hekimlerinin güveni ve yaptığı çalışmalar , örgütlenme başarılarımız sayesinde Şuahed Aile hekimliği sisteminde çalışanların lokomotifi, itici gücü olmuştur .
Dernek avukatımız ile birlikte verilen hukuksal destek, hukuk komisyonumuz ve avukatımızın müdahil olduğu ve açılan onlarca davanın kazanılması hal mücadelesinde bizleri umutlandırmış, üyelerimize güven aşılamıştır .
Şuaakademinin kurulması, bununla birlikte yürütülen eğitim faaliyetleri , bilimsel toplantılar ve çalışmalar Derneğimizin kurumsal gücüne güç katmakta ve aile hekimlerinin sürekli tıp eğitimine yaptığımız katkı ile bizleri gururlandırmaktadır .
Ahef bünyesinde çalışan kurullarda bulunan üyeleri, Dernek kurullarında çalışan değerli aile hekimleri ile aile hekimliği sistemine yılmadan yorulmadan katkı sunmaya devam ediyoruz.
Şuahed üyeliği ile hem Ahef bünyesinde yapılan anlaşmalardan hem de il dahilindeki kurumsal anlaşmalar neticesinde kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Yurt içi kargo, mng kargo gönderimi en uygun fiyat avantajı, dedeman konaklama indirimi, ücretsiz web sitesi kurulumu, kalibrasyon hizmetleri indirimi üyeliğiniz durumunda yararlanabileceğiniz fırsatlardan bazılarıdır.
Siz değerli aile hekimlerini de bu güçlü birlikteliğe davet ediyoruz.

Saygılarımızla.

 

Üyelik için TIKLAYINIZ

Uzm.Dr.Hüseyin Güntürkün
Şuahed Yönetim Kurulu Başkanı

Yayımlanma Tarihi: 25 Mayıs 2017