HaberManşet

SUSMAYACAĞIZ!!!

755görüntülenme

Aile hekimliği koruyucu hekimlik üzerine inşa edilmiş bir bilim dalıdır . ŞUAHED 2010 yılından bu yana; bilimin, aklın, hakkın ve haklının yanında oldu, koruyucu hekimliği önceledi,bununla ilgili bilimsel çalışmalara katkı sundu, desteklediği bilimsel çalışmalar Avrupanın en önemli dergilerinde ödül aldı. Koruyucu hekimliği ve aile hekimliğinin özünü korumak için mücadele etti. Yaptığı onlarca eylem, haber ve yüzlerce dava ile mücadeleden hiç kaçmadığını, daima doğruları söyleme misyonundan vazgeçmediğini ve ezilenin yanında olduğunu gösterdi. Bizler popülist politikaların bir maşası olmadık, bizler hak ve hukuku, etkin ve gerçek aile hekimliğini ve bilimi savunduk, savunmaya da devam edeceğiz .Bazı beceriksiz bürokratların koruyucu hekimliği yap boz tahtasına dönüştürdüğü bir ortamda bebeklerimizin, çocuklarımızın, gebelerimizin en temel anayasal hakkı olan aşı konusunda da eksikleri ve hataları gördükçe söylemek boynumuzun borcudur. Suçunu, ayıbını, beceriksizliğini örtbas etmeye çalışanlara sesleniyoruz,

doğruları dile getirenleri sindirmek ve yıldırmak amacıyla STK temsilcilerine müfettiş göndererek, mahkemelerde davalar açarak kapatmaya çalışanlara sesleniyoruz:

“ SİZ kamu zararısınız. Önce beceremediğiniz işler nedeniyle o koltuklardan kalkacaksınız.” ŞUAHED olarak doğruları söylemekten asla çekinmedik. Koruyucu hekimliğin en temel noktası olan aşı kırmızı çizgimizdir. Kelime oyunları ile açılan davalar bizi durduramaz. İşini düzgün yapmayan, ihmal eden ve beceremeyen herkes hesap verecek . 13 yıldır olduğu gibi yine biz haklı çıkacağız, kazanacağız.

KORKUTAMAYACAK, SUSTURAMAYACAK , YILDIRAMAYACAK , SİNDİREMEYECEKSİNİZ.