DuyuruKöşe Yazısı

TIBBİ İNGİLİZCE EĞİTİM FIRSATI

644görüntülenme

 

DAVETLİSİNİZ!

 

BURSAHED & İSTAHED & ŞUAHED MEDİKAL İNGİLİZCE SERTİFİKASI

 

BURSAHED & İSTAHED Sertifikalı Online ‘At the Polyclinic’ Medical English programı BURSAHED’in projelendirdiği kampanya ile Türkiye’deki bütün aile hekimlerine 1600tl yerine %80 indirimle sadece 300tl!

 

KAMPANYANIN KONUSU

 

Online İnteraktif Uygulamalı ‘At the Polyclinic’ Medical English programını Türkiye’deki bütün aile hekimlerinin %80 indirimle temin edebilmeleri ve programı tamamlayan aile hekimlerine BURSAHED & İSTAHED & ŞUAHED Medikal İngilizce Yetkinlik Sertifikası verilmesi.

 

Sertifikalar tercihe göre adrese teslim ya da BURSAHED Uludağ Aile Hekimliği Kongre’sinde sertifika dağıtım töreninde dağıtılacaktır.

 

PROGRAMIN AMACI

 

Hekim ve hekim adaylarının poliklinikte ön tanıda yabancı hastayla profesyonel düzeyde İngilizce iletişim kurabilmelerini sağlar ve 3-5 terminolojinin çok ötesinde sayısız kapsamlı mesleki yetkinlik kazandırır.

 

PİLOT ÇALIŞMAYLA ONAYLANMIŞ VE TESCİLLİ

 

Sağlık Bakanlığı’nın talebiyle Online ‘At the Polyclinic’ Medical English Program’ın Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde  yapılan pilot çalışmadan çıkan ortak kanaat: ‘Türkiye’deki bütün hekim arkadaşlarımız bu programdan yararlanmalı.’ Diğer referansları görmek için web sitesini ziyaret edin.

 

GENEL ÖZELLİKLER

 

• 9 ay lisans süresi,

• Bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarla uyumlu (İOS ve Android uygulama mevcut),

• 22 ünite, amaca uygun zengin ve özgün içerik,

• 250’ye yakın video; örnek diyaloglar, system ve ağrı türleri anlatım ve telaffuzları,

• Zengin egzersiz ve soru tipleriyle mükemmel Pratik imkanı; 500 interaktif egzersiz,

• Temel düzey İngilizceyle başlar ileri düzeye kadar çıkar,

• Evde koltukta, yolda, iş yerinde dilediğiniz yerde ve zamanda kendi hızınızda çalışın …

 

 

Sertifika programına katılmak, satın almak ya da program hakkında daha fazla bilgi için siteyi ziyaret edin: www.cevdetsengul.com

Yayımlanma Tarihi: 11 Ocak 2018